بلیط چارتر

بلیط ارزان هواپیما

خرید بلیط هواپیما خارجی

واچر هتل چیست؟

ممکن است هنگام رزرو هتل، با اصطلاحات جدیدی مواجه شوید که تا به حال آنها را نشنیده‌اید. از آنجایی که رزرو هتل اهمیت بسیاری در سفری خوشایند و کامل دارد، باید با آگاهی کامل دست به کار شوید. یکی از این اصطلاحات که احتمالاً بارها، آن را شنیده‌اید، واژه «واچر» یا «واچر هتل» است. اگر دلتان می‌خواهد اطلاعات بیشتری نسبت به این واژه داشته باشید، آنچه در ادامه می‌آید، را مطالعه کنید. 

واچر هتل

واچر هتل در واقع معرفی‌نامه شما به هتل و معرفی‌نامه هتل برای شماست. شما با مطالعه‌ دقیق این هتل، علاوه بر اینکه شناختی ابتدایی از هتلی که رزرو کرده‌اید به دست می‌آورید، با قوانین و مقررات هتل نیز آشنا خواهید شد. 

واچر هتل چه اطلاعاتی به شما می‌دهد؟


اگر شما واچری استاندارد و معتبر داشته باشید، ویژگی اصلی‌اش برخورداری از یک سربرگ شناخته‌شده است؛ مثلاً در واچر ویز ، شما در همان بالای صفحه لوگوی ویز و تاریخ رزروتان را می‌یابید.
در ادامه کد رزرو آنلاین شما قید شده است؛ شما با این کد رزرو در ویز شناخته می‌شوید. در واقع ویز شما را با این کد می‌شناسد و می‌توانید فعالیت‌های‌ مربوط به رزروتان را ادامه یا تغییر دهید.
پس از کد رزرو آنلاین، در یک جدول، مشخصات هتلی که رزرو کرده‌اید، قید شده است. در این جدول، نام هتل، تعداد ستاره‌های آن و شماره تلفنش را می‌یابید. به این ترتیب شما می‌توانید به طور مستقیم با هتل در ارتباط قرار بگیرید.
کمی پایین‌تر، در جدول بعد، مشخصات رزروتان را مشاهده خواهید کرد. تاریخ ورود، تاریخ خروج و تعداد شب‌هایی که قرار است در هتل بمانید، در این جدول دیده می‌شود.
آخرین جدول هم مشخصات اتاق و مسافر را مشخص می‌کند؛ اینکه نام اتاق چیست (در واقع نشان می‌دهد چگونه اتاقی است)، به اندازه چند نفر ظرفیت دارد و چه خدماتی ارائه می‌کند در بخشی از این جدول بیان شده است.
در بخش دیگر این جدول نیز، نام سرپرست اتاق، ملیت او، شماره تلفن و کد ملی‌اش درج شده است. به این ترتیب هتل نیز به مسافر دسترسی پیدا خواهد کرد.
در پایین صفحه هم قوانین و مقررات هتل را می‌یابید؛ قوانین و مقرراتی که در اکثر موارد با سایر هتل‌ها مشترک و یکسان است. توصیه می‌شود این قوانین و مقررات را بخوانید.
آنچه ذکر شد، اطلاعاتی درباره واچر هتل در اختیار شما می‌گذارد؛ اگر هنگام رزرو هتل به واژه‌های ناآشنای دیگری هم برخوردید، پیش از ادامه روند رزرو، اطلاعات‌تان را درباره آن افزایش دهید سپس دست به اقدام بزنید.

موارد مرتبط

 مرزهای بین کشورها، چگونه به وجود آمدند؟

مرزهای بین کشورها، چگونه به وجود آمدند؟

اگر wizzz را دنبال کنید می توانید راجع به پیدایش مرز بین کشورها اطلاعات خود را بالا برده و بیشتر با مرز بین کشورها آشنا شوید. اگر فکر می کنید که در انتهای مطلب اطلاعاتی از قلم افتاده، می توانید آن را با ما در میان بگذارید.

ادامه مطلب
 آشنایی با ۷ مورد از لوکس ترین قطارهای دنیا

آشنایی با ۷ مورد از لوکس ترین قطارهای دنیا

با پیشرفت تکنولوژی و استقبال بیشتر مردم از سفر، قطارها هم روز به روز مدرن تر و لوکس تر شده اند و امکانات و خدمات رفاهی زیادی در اختیار مسافران قرار می دهند. در این مطلب قصد داریم لوکس ترین قطارهای دنیا را به شما معرفی کنیم که آنقدر مجهز و لاکچری هستند که حس بودن در یک هتل ۵ ستاره را به آدم می دهند.

ادامه مطلب
 معرفی ثروتمندترین کشورها در آسیا

معرفی ثروتمندترین کشورها در آسیا

قاره کهن و پهناور آسیا یکی از رو به رشدترین اقتصادها در جهان را دارد و برخی از ثروتمندترین و پیشرفته ترین کشورها در این قاره قرار گرفته اند. امروز قصد داریم برخی از ثروتمندترین کشورها در آسیا را به شما معرفی کنیم که با پیشرفت های تکنولوژی و سرمایه گذاری عظیمی که در صنعت و اقتصاد داشته اند توانسته در زمره کشورهای مرفه دنیا جای بگیرند. با wizzz همراه باشید.

ادامه مطلب
 با شهر میلان، پایتخت مد جهان آشنا شوید

با شهر میلان، پایتخت مد جهان آشنا شوید

میلان! خیلی از کسانی که نام این شهر معروف در ایتالیایی را می شنوند، اولین فکری که به ذهنشان خطور می کند تیم فوتبال بسیار مشهور و البته محبوب آ.ث میلان است اما شما بی شک می دانید که این شهر چیزی بسیار فراتر از تیم های فوتبال معروفش و یا حتی اسطوره ی سابق میلان یعنی پائولو مالدینی است. امروز با ما در wizzz همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر نگاهی کلی و موشکافانه به شهر میلان در ایتالیا داشته باشیم.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر