بلیط چارتر

بلیط ارزان هواپیما

خرید بلیط هواپیما خارجی

واچر هتل چیست؟

ممکن است هنگام رزرو هتل، با اصطلاحات جدیدی مواجه شوید که تا به حال آنها را نشنیده‌اید. از آنجایی که رزرو هتل اهمیت بسیاری در سفری خوشایند و کامل دارد، باید با آگاهی کامل دست به کار شوید. یکی از این اصطلاحات که احتمالاً بارها، آن را شنیده‌اید، واژه «واچر» یا «واچر هتل» است. اگر دلتان می‌خواهد اطلاعات بیشتری نسبت به این واژه داشته باشید، آنچه در ادامه می‌آید، را مطالعه کنید. 

واچر هتل

واچر هتل در واقع معرفی‌نامه شما به هتل و معرفی‌نامه هتل برای شماست. شما با مطالعه‌ دقیق این هتل، علاوه بر اینکه شناختی ابتدایی از هتلی که رزرو کرده‌اید به دست می‌آورید، با قوانین و مقررات هتل نیز آشنا خواهید شد. 

واچر هتل چه اطلاعاتی به شما می‌دهد؟


اگر شما واچری استاندارد و معتبر داشته باشید، ویژگی اصلی‌اش برخورداری از یک سربرگ شناخته‌شده است؛ مثلاً در واچر ویز ، شما در همان بالای صفحه لوگوی ویز و تاریخ رزروتان را می‌یابید.
در ادامه کد رزرو آنلاین شما قید شده است؛ شما با این کد رزرو در ویز شناخته می‌شوید. در واقع ویز شما را با این کد می‌شناسد و می‌توانید فعالیت‌های‌ مربوط به رزروتان را ادامه یا تغییر دهید.
پس از کد رزرو آنلاین، در یک جدول، مشخصات هتلی که رزرو کرده‌اید، قید شده است. در این جدول، نام هتل، تعداد ستاره‌های آن و شماره تلفنش را می‌یابید. به این ترتیب شما می‌توانید به طور مستقیم با هتل در ارتباط قرار بگیرید.
کمی پایین‌تر، در جدول بعد، مشخصات رزروتان را مشاهده خواهید کرد. تاریخ ورود، تاریخ خروج و تعداد شب‌هایی که قرار است در هتل بمانید، در این جدول دیده می‌شود.
آخرین جدول هم مشخصات اتاق و مسافر را مشخص می‌کند؛ اینکه نام اتاق چیست (در واقع نشان می‌دهد چگونه اتاقی است)، به اندازه چند نفر ظرفیت دارد و چه خدماتی ارائه می‌کند در بخشی از این جدول بیان شده است.
در بخش دیگر این جدول نیز، نام سرپرست اتاق، ملیت او، شماره تلفن و کد ملی‌اش درج شده است. به این ترتیب هتل نیز به مسافر دسترسی پیدا خواهد کرد.
در پایین صفحه هم قوانین و مقررات هتل را می‌یابید؛ قوانین و مقرراتی که در اکثر موارد با سایر هتل‌ها مشترک و یکسان است. توصیه می‌شود این قوانین و مقررات را بخوانید.
آنچه ذکر شد، اطلاعاتی درباره واچر هتل در اختیار شما می‌گذارد؛ اگر هنگام رزرو هتل به واژه‌های ناآشنای دیگری هم برخوردید، پیش از ادامه روند رزرو، اطلاعات‌تان را درباره آن افزایش دهید سپس دست به اقدام بزنید.

موارد مرتبط

چگونه از سقوط هواپیما جان سالم به در ببریم ؟!

چگونه از سقوط هواپیما جان سالم به در ببریم ؟!

هر سانتیمتر شل بودن کمربند، نیروی G را که هنگام سقوط به فرد وارد می‌آورد ۳ برابر می‌کند، بنابراین با توجه به جا به جایی سالانه ۲.۵ میلیارد مسافر خطوط هواپیمایی در جهان، باید نکات طلایی جهت نجات از سوانح سقوط هواپیما را آموخت.در ادامه با wizzz همراه باشید

ادامه مطلب
 راهنمای سفر به چین

راهنمای سفر به چین

چین کشور پهناور و تاریخی است که سفر به آن می تواند دنیای دیگری را برای شما نمایان کند. نکته جالبی که در این کشور وجود دارد سنت و مدرنیته است که در کنار هم قرار گرفته اند و شما در هر کجای این کشور که سفر کنید می توانید این تلفیق زیبا را مشاهده کنید. شاید همین موضوع دلیلی بر توسعه صنعت گردشگری در این کشور شده است.

ادامه مطلب
سفر اولی ها چه نکاتی را رعایت کنند؟

سفر اولی ها چه نکاتی را رعایت کنند؟

هنوز بسیاری از جاذبه های دنیا را ندیده اید؟ یا اینکه تاکنون به کشوری خاص سفر نکرده اید؟ شاید هم اصلا در زندگی تان سفر نرفته اید؟ اگر جواب شما به هر یک از سوال های پرسیده شده بله است، پس تا انتهای راهنما برای سفر اولی ها در مجله wizzz با ما بمانید.

ادامه مطلب

0 نظر
نوشتن نظر